Найстаршою жінкою України стала 109-літня киянка

  Рекорд із довголіття зафіксували для України. Найстаршою жінкою виявилася Євгенія Тебеньчук із Києва. Їй 109 років.

  Євгенія Маркіянівна у свої 109 повірити не може, що так довго живе на світі. Попри поважний вік, жінка при здоров’ї, а пам’ять така, що школярі позаздрити можуть. Розповідає уривки творів.

  За свій вік Євгенія Маркіянівна побачила чимало - царя Миколу II, революції, Голодомор та війни. Про це згадує часто, а ще про весілля та про вчителювання. Віддала школі 62 роки - викладала дітям російську літературу. За понад столітнє життя зрозуміла основну його мудрість.

  Євгенія Маркіянівна стала першою найстарішою людиною України. Абсолютний світовий рекорд з довголіття належить француженці Жанні-Луїзі Кальма - вона прожила 122 роки. 

  Майже три десятки найближчих та більше сотні далеких - стільки родичів у Євгенії Маркіянівни. Діти, онуки, правнуки та праправнуки - усі щороку обов’язково збираються за одним столом. Дитячими спогадами діляться онуки.

  Найбільша гордість Євгенії Маркіянівни - це родина, утім жінка має звання заслуженого вчителя України, орден Трудового червоного прапора та безліч медалей. Своїм життям пані Євгенія задоволена, єдине, за чим жалкує - що не може побачити красу весни та обличчя близьких.

  Ксенія Дворнікова, Дмитро Демешев, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Завтра Київрада розгляне передачу Києво-Печерського заповідника у держвласність
  Наступний матеріал
  Міністр закордонних справ Лівії попросив притулку у Великій Британії
  Теги: