Сніг та хуртовини: на Україну рухається новий циклон

  Унаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів на Україну очікується сніг, а також складні погодні умови

  В Україні 17-19 березня унаслідок двох активних південно-західних циклонів очікуються складні погодні умови. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

  "17 березня у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській областях сильний сніг, хуртовини (приріст снігового покриву 15-20 см); у Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській областях сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу(приріст снігового покриву 5-10 см); в Україні пориви вітру 15-22 м/с, у північній половині на дорогах ожеледиця", – зазначено в повідомленні.

  18 березня у Львівській, Тернопільській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській та Одеській областях також очікуються сильні снігопади, хуртовини (приріст снігового покриву 20-25 см); в Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Харківській областях – сильний дощ з переходом в сильний сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу (приріст снігового покриву 5-10 см); в Запорізькій, Донецькій, Луганській областях – сильний дощ. Пориви вітру досягатимуть 15-22 м/с, на дорогах, крім південного сходу, – ожеледиця.

  19 березня у Полтавській, Харківській, Дніпропетровській, вночі і в Кіровоградській, Одеській, Миколаївській та Херсонській областях також сильний сніг, хуртовини (приріст снігового покриву 15-20 см); в Запорізькій, Донецькій, Луганській областях – сильні опади у вигляді дощу і мокрого снігу, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь (приріст снігового покриву 10-15 см). На південному сході країни пориви вітру 15-20 м/с, на дорогах України ожеледиця.

  Крім того, очікується зниження нічної температури до -10...-16°С, на півдні - до -4...-10°С.

  У Київській області та місті Києві 17 березня внаслідок впливу активного циклону очікуються складні погодні умови, а саме: вночі сильний сніг, вдень помірний сніг (утворення снігового покриву 8-15 см), пориви північно-східного вітру 15-18 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця. Температура повітря вночі та вдень опуститься до -3...-8°С.

  Складні погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, що становитиме другий, тобто жовтий, рівень загрози для автотранспорту, ускладнення роботи електричних мереж, комунального господарства.

  Як повідомляв 5.UA, 17-18 березня до України з півночі прийде арктичне повітря із морозами, а також з південного заходу Європи підпиратиме активний циклон зі зливами та снігами.

  Попередній матеріал
  В Україні зменшилася кількість ДТП – Нацполіція
  Наступний матеріал
  США та Британія в ООН: Росія стоїть за отруєнням Скрипаля та хімічною загрозою

  Майже весна: від завтра холоди почнуть відступати по всій Україні

  Тепер – ще й бурульки та мокрий сніг: як регіони України з негодою борються

  Україну накрило хуртовиною: як перший день "весни" пройшов у регіонах

  Хуртовини і снігопади: у вівторок очікується погіршення погоди

  "Чекайте похолодання": на Україну насувається новий циклон

  Комунальна аварія у Кривому Розі: майже 100 багатоповерхівок залишились без газу