Медичний кисень
Медичний кисень 5.ua

На порозі четвертої хвилі COVID-19 лікарні Маріуполя отримали запаси кисню від компанії "Метінвест"

  Читайте по-русски
  У серпні медустанови міста отримали 40,12 тонн рідкого і 5,15 тисяч кубометрів газоподібного кисню

  У вересні до лікарень Маріуполя надійшло 58,2 тонн рідкого і 12,2 тис. кубометрів газоподібного кисню – такою є допомога медзакладам від компанії "Метінвест". Про це пише "Обозреватель" із посиланням на пресслужбу компанії. У матеріалі також сказано, що за останній місяць 19,2 тонн рідкого кисню отримала Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування.

  Як зазначається, велика частина отриманого кисню розподілена між відділеннями, де лікуться хворі на COVID-19.

  "Четверта хвиля коронавірусу набирає обертів. Ми продовжуємо забезпечувати лікарні киснем у повному обсязі, збільшуючи частоту поставок", – зазначила в. о. директора з персоналу та соціальних питань меткомбінату ім. Ілліча Олена Кондалова.

  Як повідомляє видання, за даними статистики, нині в Маріуполі у понад 1200 пацієнтів підтверджено COVID–19, із них 236 лікуються на стаціонарі й отримують кисневу терапію, газ для якої виробляє і поставляє меткомбінат ім. Ілліча.

  Коронавірусних хворих у Маріуполі приймає, зокрема, міська лікарня №9: їй передали 41,8 тонни рідкого кисню. Також у два відділення міської лікарні №4 доставили 11,64 тонни рідкого і 318 кубометрів газоподібного кисню, крім того, відділення в лікарні швидкої меддопомоги отримало майже 9 тис. кубометрів цього надважливого газу.

  Як нагадує видання, в серпні лікарні Маріуполя отримали 40,12 тонн рідкого і 5,15 тисяч кубометрів газоподібного кисню.

  Зазначається також, що за весь час пандемії інвестиції "Метінвесту" в будівництво, утримання та обслуговування кисневої інфраструктури медустанов Маріуполя склали понад 72 млн грн – це дохволило облаштувати майже 700 лікарняних ліжок з прямою подачею кисню.

  Попередній матеріал
  "Так працює пам'ять": у Німеччині з'явився мурал із загиблим унаслідок теракту харківським школярем
  Наступний матеріал
  "Це було несподівано і неприйнятно": офіційна дружина Саакашвілі вперше прокоментувала його нові стосунки з Ясько
  Теги:
  Loading...