На Подолі відкрилася виставка дитячих малюнків із зображенням безпритульних тварин

  Виставка дитячих малюнків із зображенням безпритульних тварин відкрилася у Музичному театрі на Подолі. Протягом місяця її зможуть відвідати усі охочі.
  Дитячими ілюстраціями організатори проекту "Відкрий своє серце" намагаються привернути увагу до проблем чотирилапих безхатченків та притулків для собак. Небайдужі до проблем тварин переконані -дітям змалечку треба прищепити любов та дбайливе ставлення до братів наших менших. Учасниками першої експозиції стали близько ста учнів початкових класів із двох столичних шкіл. Утім, в найближчий час організатори хочуть залучити до акції якомога більше школярів.

  Ольга Дроздова, організатор виставки: "Будет проводится по всем школам, ну это уже не будет конкурс, просто будут дети рисовать, будуть писать свои мысли - что они думают по поводу бездомных животных. Мы откроем на своем сайте для них веб-старничку и все рисунки которые будут от них проходить мы будет размещать".

  Анастасія Кордюшина, школярка: "На картині зображено, що мама з дитиною прийшли до магазину купити собі собачку ,чи котика, чи рибок тому що ми повинні любити своїх домашніх тварин, ми повинні їх берегти і дивитися за ними, і ніколи не викидати їх на вулицю".

  Попередній матеріал
  Як працює "вікно життя" в київській лікарні [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Чехія відмовила Україні в екстрадиції Богдана Данилишина
  Теги: