На Пейзажній алеї створюють дитячий майданчик [репортаж, відео]

  Дитячий майданичк із Алісою у країні чудес уже невдовзі з`явиться у столиці. За місяць казкові персонажі оселяться на Пейзажній алеї. Автор композиції - скульптор Костянтин Скретуцький. Ми знаємо його за роботами "Кішка-сороканіжка", "Їжак у тумані" і "Кіт із виделок".

  На Пейзажній Алеї поселилися штукатури і зварювачі. Цілісінький день майструють новий майданчик. Один заліз на гриб.

  Штукатур: "Площадка буде, горки".

  Інший - обліплює каркас мозаїкою.

  Скульптор Скретуцький розповідає - композиція матиме назву "Аліса в країні чудес." Найближчими днями перехожі впізнають ще кількох героїв.

  Скретуцький, скульптор: "Вот это чеширский кот, это кофейная чашка".

  Чашку для фотографування, гірку, оздоблену солодощами та гусінь перехожі ще не впізнають. Але естететичне захоплення не приховують.

  Діти: "Я бачила, вона дуже красива!"

  Діти: "Раньше здесь была горка, сейчас ее решили перестроить, потому что решили построить детский, вот это, парк. Хотят здесь поставить памятник Алисе, ну и кота вот этого, Чеширского".

  Новий майданчик буде готовий уже за місяць. А ще цієї суботи за кілька десятків метрів від Аліси презентують стіну загадок. Її автор - художниця Леся Кара-Коця.

  Леся Кара-Коця: "Раніше у Міністерстві закордонних справ хотіли знести сквер на Пейзажці, а натомість збудувати там багатоповерхівку. Місцеві мешканці радіють, що там будують не багатоповерхівку, а дитячий майданчик".  

  Мешканець: "Збирають підписи...".

  Недоречність забудови Пейзажної Алеї нарешті визнали й політики. Напередодні лідери п`ятьох парламентських фракцій звернулися до Президента з проханням накласти мораторій на забудову в історичній чаcтині Києва. 

  Ганна Рибалка, Олександр Водін, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  КМДА обіцяє забезпечити місто громадськими вбиральнями за 2 роки
  Наступний матеріал
  У списку найбагатших жінок світу більше половини - китаянки
  Теги: