На місці старих будівель у районі Нивки чиновники обіцяють збудувати нові

  Новобудови - замість хрущовок. На місці старих будівель у районі "Нивки" чиновники обіцяють збудувати нові. Почати планують уже за 2 місяці.

  Однак, експерти прогнозують – процес може затягнутися. Реновацію почнуть із вулиць Гречка та Стеценка. На місці старих будівель - височітимуть п’ять житлових багатоповерхівок. У кожному - по 4 тисячі квартир. Поруч із будинками - виростуть школи, дитсадки, магазини та бізнес-центр. Мешканців знесених хрущовок - переселять у квартири, більші за старі. Вартість проекту – 350 мільйонів євро. Гроші - інвестуватимуть британці, однак кошти із міського бюджету - теж залучать.

  Генріх Фільваров, директор Київського інституту урбаністики: "Мова йде про те, щоби сформувати нове житлове середовище, з новою якістю будування на тереторіях, які сьогодні зайняті застарілим житловим фондом. Хотілося би, щоби ця тереторія виступила в якості піонера цієї програми. Це відіграло би велику роль у рощвитку та розширенні цієї програми як у Києві так і в інших містах України".

  Попередній матеріал
  Іноземці готові платити за штамп у паспорті з українськими жінками
  Наступний матеріал
  Набережна у Вишгороді повністю готова до "Формули-1 на воді"
  Теги: