Іноземці готові платити за штамп у паспорті з українськими жінками

  Фіктивні шлюби - як порятунок від депортації. Іноземці готові платити за штамп у паспорті з українськими жінками. Ціна питання - від двох тисяч доларів - за рік шлюбу. Знайти потенційних чоловіків із-за кордону - можна, як в інтернеті, так і у реальному житті. Зокрема, серед продавців столичних ринків. Про бізнес на шлюбах - Світлана Одаренко.

  Руку, серце, а ще - тисячу доларів за необхідні підписи запропонували пані Оксані - тоді продавчині одного зі столичних речових ринків. Щоправда, потенційного нареченого жінка й в очі не бачила. Пропозицію отримала не від самого іноземця, а від адміністрації ринку. На розмову з "5 каналом" жінка погодилась лише телефоном.

  Саме на ринках, де торгують іноземці, найбільше охочих побратися з українками, - розповідає правозахисник Едуард Багіров. Адже там працють переважно нелегали з країн третього світу. Шлюб дозволить їм пришвидшити отримання українського громадянства щонайменше на п`ять років.

  Журналіст "5 канал": "Сотні пропозицій від іноземців - піти до РАГСУ за гроші - можна знайти й в мережі інтернет. Поруч з ними - й зворотні запрошення вже від українських наречених. За три-п`ять тисяч доларів вони готові слухати марш Мендельсона чи не щомісяця".

  Багіров, правозахисник: "На десять таких запрошень - ми відгукнулися листами. Цього ж дня отримали відповіді - від двох потенційних наречених. Одна з них - Світлана - готова побратися хоч завтра".  

  Фіктивний шлюб Сімейним кодексом України заборонений. Однак, хто буде доводити  нелегітимність у суді, якщо обидві сторони в ньому  зацівлені? За неофіційною статистикою, щонайменше кількасот шлюбів на рік - фіктивні. 

  Світлана Одаренко, Олексій Іванченков та Юрій Підлісевич, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Вирок Качуровій невдовзі може винести Шевченківський райсуд
  Наступний матеріал
  На місці старих будівель у районі Нивки чиновники обіцяють збудувати нові
  Теги: