mapia.ua

На київському вокзалі працюватиме консультаційно-інформаційний пункт для переселенців з Донбасу

  4 липня в Головному управлінні ДСНС України в м. Києві проведено нараду щодо розгорнення на залізничній станції "Київ-пасажирський" консультаційно-інформаційного пункт соціальної допомоги громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Про це повідомляє головне управління ДСНС у Києві.


  "Для координованої та якісної допомоги переселенцям, керівництво Головного управління ДСНС України в м. Києві налагодило співпрацю з державною адміністрацією залізничного транспорту України "Укрзалізниця"", - сказано в повідомленні.

  Повідомляється, що 7 липня на залізничній станції "Київ-пасажирський" почне цілодобово функціонувати консультаційно-інформаційний пункт соціальної допомоги громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

  "У приміщеннях вокзалу буде розміщена інформація в яких саме кімнатах знаходиться Консультаційно - інформаційний пункт. Крім того, на пероні, до якого прибуватиме потяг з південно-східного напрямку, будуть працювати співробітники Головного управління ДСНС України у м. Києві, соціальних служб та волонтери громадських організацій, які вони допоможуть громадянам визначитись з подальшими діями", - розповіли у ДСНС.
  Попередній матеріал
  Депутати готуються переформатовувати уряд - уже є перші кандидати
  Наступний матеріал
  Східна частина Луганська залишилася без водо- та електропостачання
  Теги:
  Loading...