На Київщину прилетіла футбольна збірна Швеції

  Перші футболісти прилетіли сьогодні до України. Збірна Швеції саме зараз поселяється до готелю "Червона рута" в Обухівському районі. Там команда проживатиме протягом всього періоду Єврочемпіонату. Їхні апартаменти уже вдалось перевірити знімальній групі 5-го каналу.

  Чиста вода та привітне ставлення персоналу - єдині вимоги, які отримав готель від шведської збірної. Керівництво комплексу запевняє - їхні апартаменти одразу припали спортсменам до душі.

  Тетяна Бондарчук, керівник готельного комплексу: "Мы не перестраивали комплекс, потому что комплекс с первого раза им понравился. Были какие-то пожелания по зонам отдыха. Например, команда очень дружная, они живут как семья, поэтому им было очень важно, что бы они могли собираться в одном месте".

  Для комфорту збірної тут влаштували літню кав`ярню, зони відпочинку в боулінгу та біля ресторану. На період їхнього проживання в готелі не буде сторонніх. Тут перебуватиме лише команда шведської збірної. Гравців цілодобово охоронятимуть близько 50-ти міліціонерів.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Це - лице нашої держави. Не дивлячись на те, що я буду вболівати за збірну України, але ми повинні створити всі умови збірній Швеції. Тому що з яким настроєм вони поїдуть від нас - так і будуть думати про всю державу".

  Харчуватимуться футболісти в місцевому ресторані - готувати будуть українські кухарі. Із собою шведи привезуть лише шеф -кухаря та дієтолога. В раціоні переважно європейська кухня. Щоправда, і від українських страв футболісти не відмовляються. Найбільше, кажуть кухарі, шведській збірній припали до смаку вареники.

  Олександр Ющенко, щеф-кухар готельного комплексу: "Наша кухня им тоже нравится. Тем более они до этого приезжали к нам дважды и директор команды и шеф повар. Все это пробовали. Пробовали, дегустировали, а затем уже воплощали в жизнь. Ответственность большая. Украинцы готовят шведам, которые играют с Украиной в одной группе".

  За проживання в готелі шведам доведеться викласти від ста п`ятдесяти до п`ятисот євро за номер. Хоча представники команди визнають, що ціни зависокі, додому вони не поспішають. Незалежно від результатів першого матчу, футболісти обіцяють залишитися в Україні до фіналу.

  Ларс Ріхт, директор шведської збірної з футболу: "Ціни у вас зависокі. Але я був на подібних футбольних заходах у Німеччині, Австрії, Португалії, Нідерланадах, Японії. І там така ж ситуація. Ціни завжди зростають, коли в країні такий грандіозний захід".

  Тим часом, на Київщині уже готові зустрічати і вболівальників. В області організовано 37 неофіційних фан-зон. Проживати іноземці там зможуть сплативши від десяти до п’ятдесяти євро на добу. Зустріти Київщина готова близько 30-ти тисяч уболівальників.

  Ольга Сас-Тарасова, Ігор Коваленко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Біля "Олімпійського" ліквідовують наслідки вчорашнього прориву тепломереж [відео]
  Наступний матеріал
  Активісти і митці стали на захист столичного Гостинного двору
  Теги: