На Київщині занепокоєні повільним підрахунком голосів

  На Київщині занепокоєні занадто повільним підрахунком голосів. Зокрема, в Ірпінську міську виборчу комісію надійшли протоколи лише від 16-ти з 26-ти дільничних комісій.
  І вже п`ять з них ТВК направила на доопрацювання. Це може вплинути на результати голосування, - стверджує кандидат на посаду Ірпінського міського голови Володимр Карплюк. Адже за підрахунками на дільничних виборчих комісіях, він перемагає у мерських перегонах з перевагою у понад шість сотень голосів. А це близько 10-ти відсотків голосів виборців.

  Володимир Карплюк, кандидат на посаду Ірпінського міського голови:"Териториальна виборча комісія поверає виборчим комісіям протоколи назад. Тобто ми хвилюємось, щоб вони, повертаючись після дільничних комісій після повернення не прийшли зовсім з іншими цифрами. Це нас хвилює на сьогодні . Саме томі ми зібралися, щоби відстояти результат, той, який ірпенчани для себе вибрали".  

  Олексій Гавриленко, голова Ірпінської міської виборчої комісії: "Ми вже дві доби приймаємо, є звичайно ті комісії, в якій протоколи заповнені правильно, ми їх приймаємо. А де-які протоколи відправляються на уточнення в звязку з арифметичними помилками чи невірно заповнені тощо". 

  Попередній матеріал
  Порушень на 3,5 мільйони гривень знайшли в КМДА
  Наступний матеріал
  Михайлівська церква під загрозою руйнування
  Теги: