Михайлівська церква під загрозою руйнування

  Михайлівська церква Видубицького монастиря під загрозою руйнування. Церковники переконані - тріщини у храмі почали з’являтися через активне будівництво поблизу Дніпровського шляхопроводу.
  Пам’ятку архітектури звів ще син князя Ярослава Мудрого - Всеволод у 11 столітті. Схили, на яких побудована святиня, не укріплені, тож церква ризикує сповзти в Дніпро. Самі ж будівельники не на камеру розповідають, темпи будівництва мосту за останні місяці значно пришвидшилися. Проте у цьому не вбачають причину руйнування церкви. Стурбовані ситуацією довкола Видубицього монастиря і у комісії Київради з питань культури та туризму. Там переконані, у бюджеті необхідно закласти гроші для укріплення схилу.

  Олександр Бригінець, голова комісії Київради з питань культури та туризму:"Бузумовно, міст потрібен киянам, його треба будувати, але з іншого боку киянам потрібен і монастир. Таким чином ці активні чи занадто активні дії треба все таки розтягнути трохи в часі і використовувати технології не такі руйнівні. Безумовно, треба в бюджеті знайти гроші  для укріплення схилів Видубицього монастиря, інакше не уникнути цієї трагедії".

  Попередній матеріал
  На Київщині занепокоєні повільним підрахунком голосів
  Наступний матеріал
  У Києві відкрили єдиний у світі музей булатної зброї
  Теги: