На Київщині відзначили День партизанської слави

  День партизанської слави сьогодні відзначають на Київщині. З цієї нагоди в області відкрили 2 пам`ятники воїнам Великої вітчизняної.

  Обидва - на Бориспільщині: в селі Іванків та Любарці. У Баришівському районі відбулося перепоховання майже ста солдатів. Ідинтифікувати вдалося лише двох. Пам`ять захисників Вітчизни вшанували хвилиною мовчання, потому за них відправили панахиду. Пошуки загиблих воїнів на Київщині проводитимуть і надалі. Нині пошукові загони найактивніше працюють у Вишгородському  та Бориспільському районах.

  Іван Ященко, партизан Ірпінського загону: "Я навіть сам колись ховав своїх товаришів під час фронту. Вони десь лежать, але я не можу їх знайти. Це якщо ми переховуємо воїнів - у нас в душі залишається, що ми споминаємо те давнє. Розумієте, нам так треба переховати воїнів".

  Іван Чайка, партизан європейського антифашистського опору: "Дуже важливо. Треба відзначити ці буремні роки, тих усіх друзів, які загинули в боротьбі за нашу Вітчизну".

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Ми тільки в цьому році відшукали останків солдат більше однієї тисячі. Ідинтифікували більше ста. І до нас приїжджали родичі і з Ізраїля, Російської федерації, Сполучених Штатів Америки і з інших. Тому що ми вважаємо - поки останній солдат не буде знайдений, до тих пір продовжується війня для тієї родини для, того солдата".

  Попередній матеріал
  КМДА впроваджує сайт для пошуку сімейного лікаря
  Наступний матеріал
  Захисники пам`яток Києва налагодили співпрацю з паризькими колегами
  Теги: