На Київщині пройшов творчий конкурс серед дітей та юнацтва

  Нагородження фіналістів обласного конкурсу "Я гордість та надія Київщини" відбулося в Білій Церкві. Участь у ньому взяли майже 6 тисяч школярів з різних куточків області. Змагалися у 3-х видах мистецтва: фотографії, малюнку та поезії.

  Антон фотографією займається 5 років. Розповідає - усе почалося з аматорської зйомки. А вже зараз в арсеналі школяра кілька тисяч світлин. Щоби знайти вдалий кадр, для конкурсу "Я гордість та надія Київщини" хлопець зробив майже 200 знімків.

  Антон Гребенюк, фіналіст конкурсу: "Фотографія - це моє хоббі. Щось мені подобається, я можу сфотографувати, зберегти, можу в інтернет викласти, те що я знаю, що людям сподобається".

  Вчителі розповідають: конкурс є серйозним стимулом для учнів пробувати нові види мистецтва. Та й самі наставники почали приглядатися до здібностей своїх вихованців. Приміром, учителька математики з Макарівського району привезла на конкурс юних фотографа та поетесу.

  Анна Скліпіс, вчителька математики: "Потробно. І не иільки цей, потрібно багато конкурсів. Тому що діти, можливо, дехто і не знає, в якій області себе проявити. І коли ми пропонуємо їм варіанти, вони можуть обирати. І якимось таким чином, це також є стимул щось робити і в чомусь проявити свою творчість".

  А ця юна леді спеціально до конкурсу написала цикл сонетів і присвятила їх рідній землі. Вірші оцінили першим місцем у номінації "літературна творчість".

  Марина Богуш, переможниця конкурсу: "Величний край на берегах Дніпра
  Пустив коріння у віки прадавні
  Здмухнути предковічний пил пора з літопису
  В якому предки славні вписали
  Горді, пам`ятні рядки".

  Конкурс "Я гордість та надія Київщини" торік в області провели уперше. У майбутньому планують зробити щорічним. Брати участь у ньому заоохочують дітей віком від 6-ти до 18-ти років.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Сьогодні ми вже підводимо підсумки першого етапу конкурсу "Я гордість та надія Київщини" - це дасть можливість захищати інтереси Київщини на різних олімпіадах, конкурсах, підтримати молодь. Я надзвичайно задоволений, що сьогодні на Київщині є дуже багато талантів, і при чому - у різному віці".

  Із 5-ти тисяч у фінал потрапило трохи більше сотні дітей. Усі вони отримали грамоти та цінні подарунки. А найближчим часом світ побачить видання із кращими роботами фіналістів.

  Наталя Новосядла, Віталій Дорощенко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Англійську мову повернули у столичну підземку
  Наступний матеріал
  Печерський район – лідер за кількістю клубів для школярів
  Теги: