На Київщині пройшли перегони Формули-1 на воді

  Фінішувала Формула-1 на воді. Три дні мешканці області мали змогу стежити за водними змаганнями на Київському морі у Вишгороді. Спортсмени змагалися не лише за перемогу в етапі міжнародного чемпіонату, а й за кубок Президента України. Абсолютним чемпіоном став пілот з Арабських еміратів Ахмед аль Хамелі.

  Головну сцену та трибуни встановили, повсюди намети з прохолодними напоями та сувенірами. За день до старту набережна у Вишгороді готова до Гран-прі України міжнародного чемпіонату Формула-1 на воді.

  Із самого ранку на Набережній і команди. Вони готуються до перегонів: механіки перевіряють човни, а спортсмени вивчають трасу. На гран-прі України вона одна з найскладніших на цьогорічних змаганнях.

  Відкриття чемпіонату: трибуни заповнені вщент, а на пагорбах яблуку ніде впасти. За даними організаторів, подивитися на головне спортивне дійство області приїхали близько сімдесяти тисяч глядачів. Останні приготування - і перегони розпочалися.

  На швидкості близько двохсот п`ятдесяти кілометрів за годину спортсмени долають близько вісімдесяти кілометрів траси. Першим фінішує Ахмед аль Хамелі, спортсмен з Арабських еміратів.

  Крім титулу переможця четвертого етапу Формули-1 на воді, спортсмен повезе на батьківщину і Кубок Президента України. За нього пілоти змагалися на наступний день після перегонів чемпіонату і на іншій трасі. Спеціально для перегонів на Кубок Президента її збільшили і ускладнили численними поворотами.

  Загалом, позмагатися до Вишгорода прибули 9 команд з Італії, Сполучених Штатів, Об`єднаних арабських еміратів, Португалії, Катару, Китаю, Швеції та інших країн. Змагання такого рівня в Україні провели вперше, проте не востаннє. Міжнародний союз водно-моторного спорту хоче проводити у Вишгороді Формулу-1 на воді упродовж 5 наступних років.  

  Наталя Гончарова, Альона Сорокіна, Микола Лєбєдєв та Віктор Сніжко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Власники русанівських дач готуються пікетувати мерію
  Наступний матеріал
  Суд залишив Іващенка під вартою
  Теги: