Суд залишив Іващенка під вартою

  Під вартою залишив Печерський суд колишнього керівника міністерства оборони Валерія Іващенка. Його чергове клопотання відхилила суддівська колегія на чолі із Сергієм Вовком.
  Довідка про загострення хронічних хвороб Іващенка та нові захворювання не переконала служителів Феміди. Колишньому урядовцю також відмовили у проханні дозволити у суді сидіти поруч із адвокатом, а не у клітці. Інші клопотання - теж відхилили.

  Він не тварина, він - людина, тож його місце не у клітці, а поміж інших учасників судового процесу. Валерій Іващенко намагається переконати в цьому суддівську колегію. Хоче під час засідання сидіти поруч з адвокатом. Та прокурори проти.

  Суд після наради вирішує - правила змінити не в силі. Отримавши відмову Валерій Іващенко просить поставити йому за ґрати стола, щоби працювати з документами. Але знову прокурорське заперечення та суддівська відмова. Радять звернутися до МВС.

  Колишній виконувач обов`язків міністра оборони клопоче про звільнення з-під варти. Каже, здоров`я за майже рік перебування у СІЗО похитнулося. Лікарі виписали довідку про цілий букет хвороб. Найбільше докучає хвора спина. Отримати медичну допомогу в ізоляторі - неможливо, пишуть лікарі з того ж таки СІЗО.

  Та прокурорам довідка - не аргумент. Іващенко має сидіти й надалі, вважають представники обвинувачення. Підсудний посилається на нещодавнє звільнення з-під варти екс-голови Держмитслужби Анатолія Макаренка. Мовляв, звинувачення схожі і клопотання про звільнення було аналогічне. Та й судді ті ж.

  Відмову у звільненні з-під варти отримав сьогодні і інший підсудний у справі про незаконне відчуження Феодосійського судномеханічного заводу - Сергій Міхєєв. Продовжиться засідання 4 серпня. Тоді суд має розпочати слухання свідків.

  Олександр Аргат, Євген Кіяшко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  На Київщині пройшли перегони Формули-1 на воді
  Наступний матеріал
  Російські туристи не можуть вибратись з Криму через банкрутство авіакомпанії
  Теги: