На Житомирщині невідомі намагалися зупинити роботу перегінної станції нафтопроводу

  На Житоирщині в ніч на 27 грудня невідомі увірвалися до приміщення перегінної станції нафтопроводу "Плещівка", вимкнули електропостачання та змусили зупинити роботу станції.

  Повідомляє "Українська правда". 

  "Правоохоронці з’ясували, що понад десяток невідомих осіб, які призупинили роботу станції нафтопроводу, пересувалися на автомобілях. На території Житомирської області застосували план "Перехват", - зазначили в МВС.

  Нині частина осіб, підозрюваних у причетності до вказаних протиправних дій, вже затримані.

  "З’ясувалося, що затримані є жителями Київської області. Станом натепер міліція разом із прокуратурою вивчають обставини події та з’ясовують її мотиви, а також встановлюють усе коло причетних до неї осіб", - повідомили у МВС.

  За результатами проведених заходів ухвалять рішення щодо визначення остаточної правової кваліфікації.

  Разом з тим за даними "Нафтогазу", невідомі у кількості 25-30 осіб проникли на територію операторної НПС "Плещівка", виламавши вхідні двері, змусили зупинити роботу агрегатів, погрожуючи оператору фізичною розправою та застосовуючи силу. 

  "При цьому невідомі посилалися на нібито наявне у них рішення Господарського суду Рівненської області про відчуження нафтопроводу, що експлуатується ДП "Прикарпатзахідтранс" (РФ) та передачу його Фонду держмайна, - вказано у повідомленні "Нафтогазу".

  "Зупинка агрегатів "Плещівки" на процес транспортування нафти не вплинула, транспортування нафти не припинялося.  О 9:36 27 грудня агрегати запущено в роботу та працюють у штатному режимі", - зазначено у повідомленні. 

  Попередній матеріал
  Окупанти заявили про відновлення пропуску легкових авто до Криму
  Наступний матеріал
  Українська гуманітарна допомога вже прибула до Красного Луча та Алчевська

  Україні повернуто нафтопровід, привласнений російською компанією

  Україна націоналізувала нафтопровід, який Росія вважала своїм

  Канада прокладе нафтопровід по дну Тихого океану

  Нігерійські повстанці заявили, що підірвали головний нафтопровід країни