фото Facebook

На фестивалі "Укроп" у Києві можна поїздити на Путіні  Народні умільці заманюють надихаючими патріотичними сувенірами і частину виторгу віддають на потреби військових. Ярмарок назвали символічно – "Укроп", щоб показати як українці вміють опиратися ворожій агресії.


  Йому можна дати копняка, можна поспівати ла-ла-ла, а можна всістися верхи: пластиковий Путін надає платні послуги і служить Україні.

  Більше користуєшся – більше платиш. Всі гроші від спілкування з Путіним передадуть українським військовим.

  Шістдесят гривень – за трилітрову банку з кропом. Продавець сувенірів каже: не певен, що сувенір вартує цих грошей, але символізує смерть Путіна і кінець агресії.

  "Український опір", скорочено – УкрОп: пучок кропу тепер не просто зелень, а новий символ, підказаний ворогами.

  Продавчиня каже: "Раніше ми були "хохли", нас називали "бандерами", тепер нас називають "укропами". Нас хотіли принизить, а ми з’ясували, що укроп – це магічна рослина". Тому ця пані тепер кріп і вирощує з патріотичних міркувань. І в футболці з кропом ходить, і такі ж продає.

  Українці шаленіють від патріотизму: народні умільці перепрофілювалися і чи не кожен сувенір тепер обов'язково синьо-жовтий. Досить на звичайній картонній коробці намалювати тризуб – і за неї готові платити.

  Патріотичні лежаки, патріотичне мило, сумки, чохли для телефонів, магніти і значки – такі наші баскетболісти повезли на міжнародні змагання, будуть дарувати російським спортсменам.

  Ювелір Олена натякає на любов до Батьківщини тонше. Вона виготовляє і продає ланцюжки. Срібне "Слава Україні" або "Україна вільна" у неї на грудях – біля серця.

  Хто третину, а хто половину того, що вторгує тут за два дні, віддасть на потреби сил АТО. Вхід на ярмарок – 50 гривень і вони також підуть українському війську.

  Керівниця Фонду допомоги українській армії Олена Місюріна каже: "Ми маємо надію, що це буде чимала сума – 200-300 тисяч. Ми будемо перераховувати гроші під камерами, зробимо публічний звіт".

  У неділю увечері тут буде аукціон. Відомі люди та й самі бійці, які зараз на війні, передали особисті речі, які стануть лотами.

  Олена Місюріна рекламує: "На кшталт балаклав, тактичних рукавичок, які були в зоні АТО. Один із лотів – сольний проект Святослава Вакарчука з автографом. Таку платівку ніде не можливо купити. Стартова ціна платівки - від 500 гривень".  Попередній матеріал
  Російські окупанти не пропустили до оточених добровольців гуманітарний конвой
  Наступний матеріал
  На фронт відправили перший армійський реанімаційний вертоліт
  Loading...