Азовсталь
Азовсталь kherson.life

На екологічну модернізацію меткомбінатів у Маріуполі виділено 9 млрд грн

  Читайте по-русски
  Інвестиції в екологічність виробництва є частиною зобов'язань з модернізації маріупольських меткомбінатів

  За 5 років "Група Метінвест" скерувала в екологічну модернізацію двох меткомбінатів у Маріуполі близько 9 млрд грн. Про це повідомляє "Обозреватель" із посиланням на офіційний ресурс компанії.

  Як зазначається, інвестиції в екологічність виробництва є частиною зобов'язань з модернізації маріупольських меткомбінатів. За даними джерела, за останні 5 років на вдосконалення потужностей ММК ім. Ілліча і "Азовсталі" було направлено 8,84 млрд грн. Зокрема, було модернізовано промислові агрегати, встановлено очисні системи.

  За наявними даними, у 2016 році "Група Метінвест" почала реконструкцію доменної печі на "Азовсталі". Паралельно відбувався капремонт конвертера з удосконаленням системи газоочистки на ММК ім. Ілліча. Нові системи газоочистки були встановлені й у зонах спікання і охолодження трьох агломераційних машин меткомбінату, проведений монтаж групових циклонів італійського виробництва і розпочато будівництво нової машини безперервного лиття заготовок. Всі ці роботи вимагали інвестицій в розмірі 506,4 млн грн, повідомляє джерело.

  Зазначається також, що 2017 р. "Метінвест" виділив на екопроект 619,3 млн грн. Ці гроші, зокрема, були витрачені на завершення реконструкції доменної печі №4 на "Азовсталі" і виконання частини робіт із капремонту доменної печі №3. На ММК Ілліча того ж року зосередились на завершенні екологічних об'єктів агломераційного і конвертерного виробництва.

  Попередній матеріал
  Південна Африка має намір продати або обміняти мільйон доз вакцини AstraZeneca
  Наступний матеріал
  Компанія Sinovac подала документи на реєстрацію вакцини від коронавірусу в Україні
  Теги:
  Loading...