На Бортницькій станції аерації запевняють - наслідки аварії повністю ліквідовані [відео]

  Жодної небезпеки для забрудення води немає. Про це запевняють на Бортницькій станції аерації. Наслідки прориву дамби повністю ліквідовані. Працівники підприємства для профілактики оглядають мулові поля. Журналісти, натомість, інспектували технічний стан станції та дізнавалися про можливі загрози.

  У цьому цеху закінчують ремонт нагнітача. Саме від такого пристрою залежить очищення води. Комплексної реконструкції нині вимагає уся станція. Однак, поки що доводиться обмежуватися плановим ремонтом.

  Юрій Київський, головний інженер станції: "Оборудование уже по два три срока отработало. Естественно, его надо менять. Сложность с ремонтом уже возникает. многие заводы-изготовители уже не изготавливают этих запчастей, приходится изготавливать своими силами. Надежность падает оборудования. То оборудование, которое сейчас работает, оно, в принципе справляется со своей функцией, с очисткой сточных вод".

  Попри це, на Бортницькій станції аерації запевняють - нині вона працює в штатному режимі і загрози аварії немає.

  Інженер: "На данный момент опасности по очистке сточных вод на Бортнической станции аэрации нет".

  А тут виготовляють ті самі, необхідні для ремонту деталі. Кажуть, нині бракує і кваліфікованих кадрів робітничих професій. Однак серед тих, хто працює на станції, є і унікальні люди. Наприклад, коваль Петро Іщенко - глухонімий. Він навчився читати по губах і власноруч виготовляє деталі, які не можна купити. Своїми руками змайстрував навіть інструменти для роботи.

  Закінчують роботу і на мулових полях, де напередодні стався прорив дамби. Нині тут огядають інші ділянки, аби запобігти повторного прориву у майбутньому. Перші експрес-аналізи показали - вода не забруднена.

  Євгенія Подобна, Сергій Клименко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  На 10 ділянках у Києві виявили загрозу зсуву [відео]
  Наступний матеріал
  20 квітня комунальники, студенти та волонтери вийдуть на велику толоку
  Теги:
  Loading...