Вибухи в Ічні
Вибухи в Ічні Комментарии

На арсеналі в Ічні були радіоелектронні засоби боротьби з безпілотниками – полковник ЗСУ

Російські безпілотними здатні проходити радіоелектронні перешкоди, наголошує заступник начальника Управління Центрального науково-дослідного інституту ЗСУ

На складах боєприпасів в Ічні були засоби радіоелектронної боротьби, але вони не є ефективними проти сучасних безпілотників. Про таке в ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" заявив полковник, заступник керівника сектора "М" (2014-2015), заступник начальника Управління Центрального науково-дослідного інституту ЗСУ Віктор Шидлюх.

"На цих складах засоби боротьби з безпілотниками, радіоелектронні, вони були в наявності… Але безпілотник йде по встановленій програмі, яка реагує на перешкоди, які на нього надсилаються. Він переключається в автономний режим і йде по своїй програмі – він некерований, але йде… Засоби протиповітряної оборони у більшості випадків не забезпечують можливості збиття безпілотників, вони більше орієнтовані на великі цілі", – заявив полковник ЗСУ.

Віктор Шидлюх зазначив, що вибухи на складах боєприпасів в Ічні можуть бути елементом інформаційно-психологічної операції проти України.

"Це елемент інформаційно-психологічної операції. Якщо казати воєнними термінами – це психологічна операція, щоб дестабілізувати думку суспільства. Такі операції зазвичай присвячуються певним подіям. Зараз питання надання томосу ставало для України, і зараз як раз відбуваються такі події" – зазначив Шидлюх.

Також він зауважив, що для забезпечення належних умов зберігання боєприпасів на українських арсеналах недостатньо потужностей української промисловості.

"Щоб покласти боєприпаси в укупорку, за наявності цієї укупорки – це ящики, в яких можна транспортувати боєприпаси. За наявності грошей і матеріалів, наша промисловість здатна лише для одного арсеналу виготовити цю укупорку за 50 років", – зауважив Віктор Шидлюх.

Попередній матеріал
Катування в'язня у Вінницькій колонії: що виявила ГПУ під час рейду
Наступний матеріал
Водійське щастя: перелік доріг у Києві, де дозволили рухатися зі швидкістю 80 км/год

Порошенко скликав силовиків для оперативної доповіді про вибухи на арсеналі в Ічні

Вибухи на складах з боєприпасами в Ічні: рух транспорту призупинено, евакуювали вже 10 тис. осіб – подробиці

У військовому складі на Чернігівщині стався вибух: на місце прибуло керівництво Генштабу

Вибухи на військових складах у Калинівці: Луценко розповів, скількох осіб покарають

Уже 3 роки без компенсації: потерпілий від вибухів у Сватовому приїхав з пікетом до Банкової

Бірюков назвав причину нового вибуху міномета "Молот" в ООС