5.ua

Музиканти закличуть молодь до участі у виборах безкоштовним концертом

  "Не пасуй – голосуй" – під таким гаслом музиканти та громадські активісти влаштовують концерт для молоді у день виборів 25 травня. На сцені співатимуть гурти ВВ, "Друга ріка", Скрябін та ТІК. Крім того, до розважальної програми влаштують виступи учасників екстремальних видів спорту, таких як паркур та вейк-бордінг.


  Організатори кажуть: завдяки заходу зможуть закликати молодь брати участь у волевиявленні, адже на виборчій дільниці роздаватимуть спеціальні браслети – для людей, що проголосували, вхід на концерт буде безкоштовним. Розпочнеться він у парку Дружби народів одразу після завершення волевиявлення громадян – о 20.00. Організатори заходу підготували вже 10 тисяч браслетів, до 25 травня планують збільшити їхню кількість вдвічі – аби тільки молоді люди були свідомими і прийшли на вибори.

  Концерт не буде агітувати за жодного кандидата. За словами активістів, його слід сприймати, як свято після завершення голосування. Він відбудеться за кошти благодійників.

  Співорганізатор концерту Юрій Зозуля розповів: подзвонила одна людина – запропонувала автомобілі, інша дала людей на охорону, третя запропонувала якісь конструкції. Музиканти виступають хто безкоштовно, а хто тільки за гроші на технічні витрати. "Мы когда посчитали – 3,5 миллиона гривен – это бюджетная стоимость этого фестиваля, вы представляете, если сегодня мы поместимся в 300 тисяч гривен, какая это глобальная экономия", – тішиться організатор.

  Попередній матеріал
  Православна церква призначила Нацгвардійцям капелана та подарувала мікроавтобус
  Наступний матеріал
  Активісти перекрили Андріївський узвіз – вимагали дотримання пішохідного статусу вулиці