Активісти перекрили Андріївський узвіз – вимагали дотримання пішохідного статусу вулиці

  На Андріївський узвіз – автівкам зась! Представники кількох громадських організацій перекрили там рух, щоби привернути увагу водіїв до пішохідного статусу історичної вулиці. В результаті – вже за десять хвилин авто скупчилися у заторі, а організатори акції заходилися проводити серед автовласників роз'яснювальну роботу.


  Пройти, та не проїхати: столичні активісти стіною стали перед рухом автівок, що з Подолу намагаються потрапити до середмістя. Кажуть, вони не проти машин, а за виконання знаку про заборонену проїзду.

  Водії пручаються: одні таки здають назад, інші – доводять свою правду.

  Співак Олег Скрипка в транспортну мішанину теж потрапив. Активістів підтримує, але без коліс, каже, ніяк.

  ДАІ – тут як тут, та автівкам, що їдуть узвозом, не перешкоджають. Каажуть, стаття 22 передбачає зауваження – тож водії отримали зауваження і більше такого не робитимуть. Державтоінспектори зізнаються – "ловити" порушників не встигають.

  На допомогу стає Самооборона. При в'їзді на узвіз ставлять обмежувальні шашки. Кажуть: є альтернативні маршрути вздовж набережної, біля фунікулеру можна проїхати, через Європейську площу.

  Водії скаржаться: Хрещатик та Майдан Незалежності нині непроїзний. Щоби зекономити час – їздять узвозом. Віддати Андріївський пішоходам раді – але не зараз.

  Щоби узвіз не дрижав від автомобільних коліс – активісти та самоборонівці просять міську владу та Державтоінспекцію на узвозі поставити обмежувальні пости. Щоправда, після акції – рух авто поновився.

  Ганна Рибалка, Орест Пона, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Музиканти закличуть молодь до участі у виборах безкоштовним концертом
  Наступний матеріал
  Синоптики прогнозують на червень дощі та грози