З травня Луганська філія концерну безкоштовно забезпечує вихід в ефір телеканалу бойовиків "Луганськ-24"
www.segodnya.ua

Москаль просить перенести Луганську філію КРРТ в Лисичанськ

  Губернатор Луганської області Геннадій Москаль просить прем'єр-міністра Арсенія Яценюка перенести мовлення Луганської філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) в Лисичанськ.

  Про це йдеться на сайті голови Луганської ОДА Геннадія Москаля.

  За його даними, з травня Луганська філія концерну безкоштовно забезпечує вихід в ефір телеканалу бойовиків "Луганськ-24" та радіостанцію так званої "ЛНР", які існують на базах і за рахунок обладнання захоплених регіональних телекомпаній.

  "Зате трансляція всіх українських національних телеканалів припинена, замість них знову ж таки безкоштовно в ефір подаються російські телеканали та радіостанції. Але це ще не все. Луганська філія РРТ вимагає від приватних телекомпаній, що діють на контрольованій Україною території, гроші за ретрансляцію (сигнал розповсюджується через передавачі, що розташовані в Луганську). А в разі невиплати погрожує відключити мовлення. Такі речі неприпустимі", - зазначив Москаль.

  У зв'язку з цим глава ОДА направив звернення прем'єру з проханням вжити невідкладних заходів для перенесення філії КРРТ з Луганська в Лисичанськ, тобто на контрольовану Україною територію.

  Попередній матеріал
  Міжбанк закрився з середнім курсом 15,84 гривні за долар
  Наступний матеріал
  Вишеградська четвірка обіцяє практичну допомогу Україні з реформами
  Теги: