Модернізація
Модернізація UAprom

Модернізація "Метінвестом" цеху на ММКІ збільшить присутність України на світовому ринку листової сталі

  Читайте по-русски
  Планується сумарно збільшити обсяг продажів на 20% до 4,5 мільйонів тонн в рік

  Після масштабної реконструкції на Маріупольському металургійному комбінаті ввели в експлуатацію листопрокатний цех. Модернізація дозволить вітчизняному виробникові розширити світові ринки збуту гарячекатаних рулонів, за рахунок покращення їхньої якості та збільшення ваги. Планується сумарно збільшити обсяг продажів на 20% до 4,5 мільйонів тонн в рік.

  "Те, що раніше нам доводилося продавати у напівфабрикатах, сьогодні це вже буде готовий продукт – гарячекатаний рулон. За якістю і характеристиками він вийде на рівень кращих світових стандартів і посилить нашу конкурентність на зовнішніх ринках", – розповів гендиректор "Метінвесту" Юрій Риженков.

  Проект реалізували у співпраці з австрійськими фахівцями. Інвестиції "Метінвесту" у цей проект уже склали близько 110 млн доларів. Це обладнання найкращих світових виробників.

  "Сьогоднішня робота прокатників складається з управління комп'ютерними програма. Увесь процес виробництва повністю автомаматизовано", – зазначив Тарас Шевченко, гендиректор ММКІ.

  ММК імені Ілліча входить в групу Метінвест. В урочистій церемонії запуску ЛПЦ-1700 взяли участь понад сто його партнерів з дев'ятнадцяти країн світу.

  Попередній матеріал
  Імпічмент Трампа: ЗМІ оприлюднили нові свідчення ключового свідка
  Наступний матеріал
  Стрілянина у Харкові: госпіталізовано 30-річного чоловіка
  Теги: