Міська влада Києва створить інспекцію з контролю за наданням житлово-комунальних послуг

  Основними пріоритетами міської влади Києва в налагодженні роботи житлово-комунального господарства міста стануть питання енергозбереження, захисту прав та інтересів споживачів.

  Про це 12 листопада під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

  "На сьогодні перед нами стоять нагальні завдання, від вирішення яких залежить рівень надання послуг населенню. Вони стосуються, насамперед, впорядкування взаємовідносин між монополістами та споживачами. Після переходу на прямі угоди з виконавцями виникають суттєві ризики обмеження прав та інтересів споживачів цих послуг. Міська влада має чітку позицію щодо створення умов для кожного киянина захистити свої споживацькі права", – зазначає він.

  Крім того, Петро Пантелеєв називає пріоритетним впровадження заходів енергозбереження та обліку енергоресурсів.

  "Протягом поточного та наступного років ми плануємо оснастити тепловими лічильниками усі житлові будинки столиці. Це стане першим кроком на шляху до економії тепла, оскільки жителі сплачуватимуть лише за фактично спожиту теплову енергію. Це спонукатиме їх до економії", – підкреслив він.

  Також киянам будуть запропоновані найбільш доступні та зручні механізми громадського контролю за наданням житлово-комунальних послуг.

  "Мешканці повинні отримати дієві важелі впливу на виконавців послуг. Плануємо створити муніципальну інспекцію в структурі міської адміністрації, яка тісно співпрацюватиме з органами самоорганізації населення та іншими активами мешканців, а також здійснюватиме перевірку роботи на місцях із застосуванням штрафних санкцій", – сказав Петро Пантелеєв.

  Раніше повідомлялось про організацію новорічних свят у столиці Мистецьким  проектом  FolkUkraine, Міжнародним фестивалем "Країна мрій", а також представниками соціально-відповідального бізнесу.
  Попередній матеріал
  Постпред США в ООН звинувачує Росію у невиконанні мінських домовленостей
  Наступний матеріал
  У НБУ розповіли, як вийдуть на оптимальний курс гривні до валют