"Міс-господарочку 2012" обирали в Києві

  "Міс-господарочку 2012" обирали у столиці серед учениць профтехучилищ. 24 дівчини показали не лише свою вроду, а й майстерність на кухні та дизайнерський талант. Домінувала у змаганнях тема футбольного Євро-2012.

  Східним танцем дівчина зваблює футболіста. Так дівчата з ПТУ готуються зістрічати Євро-2012. 

  Учасниця конкурсу: "Я танцюю, тут пробігає футболіст - він бачить мене забуває про треніровку, кидає м`яч і краде мене".

  А поки фани ще не приїхали дівчата демонструють вроду журі - на дефіле. Поміж образів східних красунь, принцес та голлівудських зірок - крокує і пікова дама. Костюм зроблений власноруч. Хто ж краща - журі ніяк не визначить.

  Чапкіс, голова журі: "Ну вот у меня семь девяток і одна десятка".

  Та однією красою чоловіка не нагодуєш - другий конкурс - кулінарний. І тут знову - про Євро

  Учаниця конкурсу:
  "Хай вічно горить олімпійський вогонь. Він ще не горить, але буде горіти. Теж до Євро? Звичайно!"
   
  В організаторів конкурсу - інше в голові. У такий спосіб намагаються популяризувати навчання у професійно-технічних училищах. 

  Олександр Герб, співорганізатор конкурсу: "Ми хочем показати, що дівчата, які навчаються в ПТУ можуть бути і красивими, і талановитими і господарками, і співати, і танцювати вміють".

  Сьогодні журі визначило чотирьох переможниць у номінаціях: "міс чарівність", "Кращий кулінар", "кращий дизайнер" та "акторська майстерність". Хлопці ж як один запевняють - усі дівчата номер один.

  Світлала Одаренко,  Валерій Савицький, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Оновленe реанімаційне відділення відкрили в Миронівській районній лікарні
  Наступний матеріал
  Перевищення швидкості водієм автобусу - головна версія ДТП у Швейцарії
  Теги: