Мінрегіонбуд: з неділі парковки без паркоматів стануть незаконними

  Лише кожна шоста зі столичних парковок встигли обладнати паркоматами. Решта - вже у неділю опиняться поза законом.

  Нагадаємо, уряд із першого квітня скасував готівковий розрахунок на парковках. Тепер оплачувати послуги водії мають виключно за допомогою паркувальних талонів, а для цього на майданчику має бути встановлений паркомат або ж автоматичний термінал. Якщо їх немає, і розрахуватися лишається тільки готівкою - платити не треба, пояснили у Мінрегіонбуді, тоді як у "Київпарктранссервісі" закликають і надалі купувати талони у паркувальників.

  Ярослав Погрібняк, начальник служби паркування КП "Київпарктранссервіс": "В постанову не вклалися не тільки ми, а взагалі питання підвішене перед усією Україною, усіма операторами. Тому з першого числа ми будемо реалізовувати талони на паркування відповідно через касові апарати".

  Олександр Ігнатенко, начальник управління благоустрою територій та комунального обслуговування Мінрегіонбуду України: "Оператор порушив сам законодавство і не встановив паркомат - то це паркувальне місце не відповідає законодавству, воно не дійсне, тому не платити. А там, де відповідає законодавству - потрібно придбати або через безготівковий рахунок, або через паркомат".

  Попередній матеріал
  У Франції пройшли масові арешти підозрюваних в екстремізмі
  Наступний матеріал
  Токсикологи закликають не захоплюватися ранніми овочами
  Теги: