Укрпошта

Мінінфраструктури оголосило конкурс на посаду гендиректора "Укрпошти"

  Міністерство інфраструктури України оголосило конкурс на заміщення вакантної посади генерального директора державного підприємства поштового зв'язку "Укпошта".

  Як повідомляє прес-служба міністерства, попередній відбір кандидатів візьмуть на себе експерти компаній Talent Advisors, ЕBS та Deloitte – так як і для аеропортів "Бориспіль", "Львів" та "Укрзалізниці".

  "Від майбутнього керівника Укрпошти очікується формування та реалізація стратегії розвитку підприємства, модернізація ІТ-інфраструктури компанії, орієнтування на клієнта, розвиток продукції та послуг, підвищення операційної ефективності, зростання прибутку", - йдеться в повідомленні.

  Список кандидатів-фіналістів буде розміщено на сайті Мінінфраструктури.

  Як відзначили у прес-службі, критерії оцінки претендентів на посаду гендиректора "Укрпошти" такі ж, як до кандидатів на керівників аеропортів та "Укрзалізниці".

  Також повідомляється, що повний перелік претендентів на керівні посади "Укрпошти", "Укрзалізниці" і аеропортів не буде опублікований, оскільки це суперечить професійній етиці щодо тих осіб, які надіслали резюме, і їх роботодавців на даний момент, а офіційна інформація щодо участі кандидата у процесах відбору на позиції оприлюднюватиметься лише в разі отримання на це попередньої згоди.

  Попередній матеріал
  Газ для населення може подорожчати до 5430 грн за тис. куб. м - джерело
  Наступний матеріал
  Українські військові відбивають атаки бойовиків в Донецькому аеропорту - Лисенко

  "Укрпошта" випустила марку із зображенням бійця АТО

  "Укрпошта" випустила серію конвертів "Героям Слава!"

  Укрпошта буде співпрацювати з британською Royal Mail

  "Укрпошта" випустила поштову марку до Дня Збройних сил