5.ua

Укрпошта буде співпрацювати з британською Royal Mail

  Укрпошта впроваджує нові проекти щодо виходу на міжнародні ринки доставки товарів електронної торгівлі, задля чого на початку жовтня в.о. генерального директора Укрпошти Михайло Паньків відвідав у Лондоні міжнародну виставку E-CommerceExpo та провів робочу нараду з керівництвом державної поштової служби Великобританії Royal Mail.


  Про це у прес-службі Мінінфраструктури повідомляють 7 жовтня.

  Зокрема зазначено, що за результатами наради вже до кінця цього року між Укрпоштою та Royal Mail планується підписати договір про співпрацю з доставки згрупованих поштових відправлень з консигнацією. Консигнація – послуга з доставки міжнародних посилок за спрощеною процедурою проходження митного контролю та численними перевагами для клієнта: можливістю післяплати чи повернення товарів відправнику. Така співпраця дозволить британським компаніям електронної торгівлі глибше та якісніше зайти на український ринок. Тестові пересилання планується розпочати вже у листопаді цього року.

  "Під час виставки відбулися зустрічі щодо поглиблення співпраці з представниками Пошти США, MoneyGram та низки операторів електронної торгівлі, у тому числі зі світовим лідером он-лайн-ретейлу китайськоюAlibaba.com", - зазначили у відомстві.

  Нагадаємо, Укрпошта вже незабаром планує підписати договір про співпрацю з Поштою Китаю, що має підвищити кількість пересилань посилок та дрібних пакетів з Китаю до України, а також значно пришвидшити строки їх доставки. Подібні переговори про співпрацю вже проводяться між Укрпоштою та Поштою США йNord Post (об’єднана поштова служба Данії та Швеції).

  Раніше повідомлялось, що Укрпошта буде приймати та усі бандеролі та посилки у відкритому вигляді та зроблено це буде з міркувань безпеки. 
  Попередній матеріал
  У Колумбії удар блискавки вбив 11 людей
  Наступний матеріал
  За час АТО загинуло 953 українських військових - військова прокуратура
  Теги:
  Loading...