Міліція встановила особу вбивці охоронців Каравану

  Міліція встановила особу зловмисника, який минулого тижня розстріляв охоронців гіпермаркету Караван у Києві. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко. Він спростував інформацію про те, що зловмисник працював у правоохоронних органах.
  Віталій Захарченко, Міністр внутрішніх справ: "Завдяки зусиллям і інформації, яка надходила до нас від громадян. Ми встановили особу людини, яка скоїла цей тяжкий злочин. Це громадянин уродженець Львівської області. Який тривалий час проживав у місті Києві. Мазурок Ярослав Теодозійович. 1974 року народження. Ця людина працювала в приватних охоронних структурах. Займалася спортом. Має звання КМС з боксу".

  Нагадаємо, 26 вересня одного з відвідувачів магазину запідозрили у крадіжці. Для з`ясування обставин його завели у кімнату охорони, там зловмисник дістав пістолет і зчинив стрілянину - трьох охоронців убив, четвертого - тяжко поранив, потому - зник. Міліція порушила кримінальну справу. А за інформацію, яка допоможе знайти нападника, призначено винагороду у 100 тисяч гривень. 
  Попередній матеріал
  У жовтні Україна перейде на зимовий час
  Наступний матеріал
  Кличко поскаржився генпрокурору на тиск на кандидатів від партії УДАР
  Теги: