Міліція посилила охорону посольства Росії

  Столичні правоохоронці посилили контроль громадського порядку навколо посольства Росії в Україні. Про це повідомляє прес-служба київського управління міністерства внутрішніх справ.


  Зокрема, навколо будівлі дипломатичного представництва Російської федерації виставлені пости. До них залучили як міліціонерів, так і представників Національної гвардії. Також створено додатковий резерв силовиків та наближені автомобільні загони для негайного реагування.

  Нагадаємо, в суботу під стінами посольства відбулася акція протесту. Кілька сотень людей прийшли висловити обурення через російську агресію щодо України, яка триває від початку окупації Криму. Розлючений натовп закидав будівлю камінням, яйцями та зеленкою та розтрощив 7 автівок із дипломатичними номерами. За фактом подій МВС відкрило кримінальне провадження за статтею "хуліганство" та затримало 3-х осіб. Двоє з них виявилися неповнолітніми. Усіх затриманих зобов’язали сплатити штрафи та відпустили.

  Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив: затримані – прості громадяни України, які не представляють жодних організацій. У них не виявили ніякої зброї – лише каністру с бензином та пляшку із запалювальною сумішшю.

  Попередній матеріал
  РНБО щодня доповідатиме про поточну ситуацію на Сході та в Криму
  Наступний матеріал
  Росія значно більше залежить від газового експорту, ніж її клієнти - німецький депутат