Росія значно більше залежить від газового експорту, ніж її клієнти - німецький депутат

  Заступник голови фракції християнських демократів у Бундестазі Андреас Шокенгофф розкритикував російські газові маніпуляції та те, що Кремль використовує "свавільну ціну" як політичний засіб.


  Політик переконаний, що ціна різниться у залежності від правильності політичної поведінки клієнта, пише DW.

  У 2013 році Шокенгофф був уповноваженим уряду Німеччини з питань Росії. За його словами, у Росії та Європи в Україні протилежні інтереси. "Ми хочемо стабільного розвитку в напрямку правової держави, путінський режим хоче цілком зворотного. Тому що демократичний розвиток - це небезпека для його клептократичної системи", - підкреслив Андреас Шокенгофф. Йдеться про жорстку боротьбу за вплив, каже він. Путіну потрібна нестабільність, щоб розвиток до демократичної правової держави провалився.

  Однак, на думку політика, у довгостроковій перспективі Росія значно більше залежить від газового експорту, ніж її клієнти від поставок газу. Але для того, аби скористатись цим важелям, продовжив німецький політик, країни, які купують російський газ, повинні продемонструвати одностайність і виступити згуртовано.

  Депутат звернув увагу на те, що економічна система Росії є відсталою та перетворюється на проблему для неї.

  На думку політика, вкрай важливими є дві речі. "У 2008 році після конфлікту в Грузії Путін успішно розколов Європу. Не можна допустити повторення цього", - заявив він. Крім того, Шокенгофф наголосив, що розвиток у напрямку демократії та правової держави в Україні повинен завершитися успіхом.
  Попередній матеріал
  Міліція посилила охорону посольства Росії
  Наступний матеріал
  Біля Сніжного терористи захопили 20 українських десантників - Тимчук
  Теги: