Мільйон гривень для дітей хворих на ДЦП подарували українські та німецькі благодійники

  Мільйон гривень для дітей хворих на ДЦП - такий подарунок зробила спільнота українських та німецьких благодійників.

  За ці гроші планують розширити єдиний в країні Центр цілодобового догляду за дітьми з особливими потребами. Також гроші благодійників підуть на створення мобільної служби догляду за важкохворими, придбання навчально-ігрових матеріалів та програму навчання для батьків і персоналу. Нині тільки у Києві проживає 8 тисяч дітей хворих на ДЦП. Доглядати батькам за такими дітками вкрай важко, а Центр цілодобового догляду - нині може приймати близько двадцяти неповноспраних.

  Олександр Тимофієв, генеральний директор: "Таку суму виділяємо перший раз. Ми приурочили це якимось нашим результатам. Ми вирішили, що ми чогось досягли в Україні, ми заробили якісь гроші і треба обов`язково дати щось дітям котрі негайно потребують нашої допомоги".

  Леонід Новохатько, заступних голови КМДА: "Допомога вдлади, а 2-ге - це допомога фондів чи навпаки. Найкраще було ю коли воно спільно. От як раз сьогодні ми на такому зазоді, де можна сказати, об`єдналися зусилля. Мільйон ,я кий від благодійного фонду, це ж ви розумієте разовий внесок. А потрібна підтримка роками. Власне постійно, завжди, то о це слово бере, забезпечує муніципальна влада".

  Попередній матеріал
  Продаж новорічних ялинок стартує у Києві з 15-го грудня
  Наступний матеріал
  Фестиваль "Діти Веселки" відбувся у дитячому таборі "Славутич" на Переяславщині
  Теги: