Фестиваль "Діти Веселки" відбувся у дитячому таборі "Славутич" на Переяславщині

  Фестиваль "Діти Веселки" відбувся у дитячому таборі "Славутич" на Переяславщині.

  Діти демонстрували свої танцювальні, пісенні та спортивні таланти. Також у таборі відкрили басейн та спортивний зал. Віднині там працюватиме соляний грот та бальнеологічне відділення. Нині у таборі оздоровлюється близько двох з половиною сотень дітей-чорнобильців з Київської, Вінницької, Житомирської, Черкаської та Рівненської областей.

  Анна Клименко, директор ДОЦ "Славутич": "Влітку у нас є чим зайняти дітей, у нас є Київське водосховище, у нас є шикарний пляж, Але взимку дітям треба дати щось більше. Була така в нас мрія побудувати басейн ,спортивний зал теплий, не вистачало бальнеологічного відділення, яке ми побудували".

  Євген Головін, заступник голови КОДА: "Здесь будут оздоравливатся дети разного социального уровня, поскольку дети будут отдіхать за счет областного бюджета, государственного бюджета и, конечно за счет дюжета района. Здесь есть вся необходимая инфраструктура, начиная от небольшого зоопарка, двумя футбольными полями и девятью детскими площадками, спа-зона, так называемая, соляные гроты".

  Попередній матеріал
  Мільйон гривень для дітей хворих на ДЦП подарували українські та німецькі благодійники
  Наступний матеріал
  Рейдерське захоплення "Нагорного" ринку у Дніпропетровську [відео]
  Теги: