Студенти
Студенти Depositphotos

"Метінвест" запускає стипендіальну програму для студентів технічних спеціальностей училищ і коледжів

  Читайте по-русски
  Найбільш успішні студенти можуть розраховувати і на подальший кар'єрний

  "Метінвест" від вересня 2021 року фінансуватиме стипендії для студентів училищ і коледжів, які обрали технічні спеціальності.

  Як передає "УНІАН" із посиланням на прес-службу компанії, розмір підтримки буде 700-1200 грн. Отримуватимуть стипендію студенти I-IV курсів навчальних закладів-партнерів, які підписали Меморандум про співпрацю з групою "Метінвест". Загалом передбачено до 1125 студентів-стипендіатів.

  У Маріуполі, до прикладу, грошову підтримку зможуть отримати студенти вищого металургійного професійного училища, центру професійно-технічної освіти, професійного ліцею автотранспорту, професійного машинобудівного ліцею та політехнічного професійного коледжу ПДТУ.

  "Сьогодні на хвилі попиту – готові кваліфіковані молоді кадри, сформовані з урахуванням сучасних запитів бізнесу. Роботодавцю важливо, щоб молоді фахівці володіли реальними навичками у виконанні роботи, а не тільки теоретичними знаннями", – наголосила регіональний менеджер центру кар'єри "Метінвест" Яніна Войцеховська.

  Найбільш успішні студенти ще й можуть розраховувати на подальший кар'єрний шлях на підприємствах групи.

  "Аби молоді люди стали фахівцями своєї справи, в них потрібно вкладати зусилля, інвестувати кошти і розширювати горизонт перспектив. Нам важливо, щоб у майбутніх молодих фахівців були знання, бажання і можливості реалізувати себе вдома, в рідному місті, в рідній Україні", – вважає в.о. директора з персоналу та соціальних питань меткомбінату імені Ілліча Олена Кондалова.

  Директор з персоналу та адміністрації МК "Азовсталь" Іван Голтвенко теж підкреслив, що українські металурги зацікавлені у фахівцях робітничих професій.

  "Фінансова підтримка студентів – гідна мотивація до навчання та усвідомленого вибору майбутньої спеціальності. Ми готові навчати, стимулювати і гарантувати стабільність, як в роботі, так і в заробітній платі", – зауважив він.

  Директор Маріупольського вищого металургійного професійного училища Сергій Єфименко окремо вказав, що реалізація згаданого Меморандуму допоможе установам професійно-технічної освіти конкурувати за студентів.

  "Часто абітурієнти вибирають місце для навчання за розміром стипендії, де вище – туди і йдуть, не замислюючись над якістю освіти і подальшим працевлаштуванням. Сподіваюся, що нові перспективи змінять ситуацію, діти будуть вибирати те, що дійсно дасть можливості отримати не тільки знання, а й стабільне робоче місце", – пояснив він.

  Попередній матеріал
  Андрія Коболєва звільнили з посади голови "Нафтогазу"
  Наступний матеріал
  Справи Майдану: ОГП завершив розслідування щодо посадовців МВС, які постачали боєприпаси з Росії
  Теги:
  Loading...