"Метінвест"
"Метінвест" фото Цензор.НЕТ

"Метінвест" забезпечує кожен сьомий долар валютних надходжень в Україну – GMK Center

Читайте по-русски
За 15 років існування компанія стала одним з найбільших інвесторів у вітчизняну економіку

Гірничо-металургійна група компаній "Метінвест" за 15 років свого існування стала одним з найбільших інвесторів у економіку України – мовиться про $10 млрд або 7,8% від усіх капітальних інвестицій промисловості.

Про це мовиться у матеріалі GMK Center.

"За останній 5-річний цикл середня сума CAPEX Групи склала $700 млн на рік, або кожен десятий долар інвестицій промисловості. Рекордного рівня капітальні інвестиції "Метінвесту" на тону сталі сягнули у 2018-2019 роках – близько $70 на тону сталі, при середньому в світі на рівні $50", – вказує видання.

Крім того, за даними GMK підприємства "Метінвесту" за півтора десятки років експортували продукції на суму в понад $100 млрд.

"Тобто, група "Метінвест" забезпечує кожен сьомий долар валютних надходжень від експорту товарів, а у 2020 році – кожен шостий. Рекордного рівня частка в загальному експорті з України сягнула у 2018 році – 18%. Основними експортними ринками для підприємств Групи є країни ЄС (38.8% від суми експорту) та країни Близького Сходу та Північної Африки (23.6%)", – мовиться у повідомленні.

Статистика "Метінвесту"
Статистика "Метінвесту"gmk.center

 

Попередній матеріал
Дубль два: Арахамія від свого імені подав друге звернення щодо звільнення Разумкова
Наступний матеріал
Названо трьох якісних виробників швейних машинок – як обрати
Теги:
Loading...