Постачання кисню
Постачання кисню Метінвест

Металурги передали українським лікарням понад 120 тонн кисню

  Читайте по-русски
  Металургійний комбінат "Азовсталь" забезпечує киснем три медичні заклади Маріуполя, які лікують хворих із COVID-19

  Металургійний комбінат "Азовсталь" групи "Метінвест" за два тижні передав 123,74 тонни рідкого кисню лікарням у Київській, Чернігівській та Донецькій областях. 

  В умовах пандемії коронавірусу медустанови країни все більше потребують безперебійного постачання кисню для лікування хворих.

  Група "Метінвест" не залишилася осторонь та оперативно відреагувала на запит Міністерства охорони здоров'я України щодо допомоги у складній ситуації. Підприємства компанії організували відвантаження життєво необхідного газу, а міністерство розподілило його у вісім областей України.

  У жовтні меткомбінат "Азовсталь" почав відвантажувати рідкий кисень трьом лікувальним закладам країни. Так, для кисневої терапії COVID-хворих на Київську міську клінічну лікарню №6 передано 62,34 тонни, Чернігівській міській лікарні №2 – 20,28 тонн та Лиманській центральній районній лікарні – 16,28 тонн кисню.

  На початку листопада 18,84 тонни рідкого кисню було направлено до Васильківської центральної районної лікарні.

  Також металургійний комбінат "Азовсталь" забезпечує киснем три медичні заклади Маріуполя, які лікують хворих із COVID–19 – цього тижня їм відвантажили 6 тонн рідкого кисню.

  "Система охорони здоров'я, як ніколи раніше, зазнає колосального навантаження – пацієнтів з ковідом, які потребують кисневої підтримки, стає все більше, крім того багато лікарень відчуваю дефіцит життєво необхідного газу. Група "Метінвест" оперативно відреагувала на ситуацію і вже з 23 жовтня, "Азовсталь", як і наші колеги з меткомбінату імені Ілліча, почала відвантажувати кисень медустановам України", – наголосив директор з персоналу та адміністрації меткомбінату "Азовсталь" Групи "Метінвест" Іван Голтвенко.

   

  Попередній матеріал
  Лідер "ЄС" на запрошення міжнародних партнерів здійснить робочі візити до Нідерландів, Канади та Німеччини
  Наступний матеріал
  Ткаченко попросив СБУ перевірити, як український актор потрапив до чорного списку Мінкульту
  Теги:
  Loading...