Модернізація
Модернізація UAprom

Металургійні комбінати направили до бюджету Маріуполя понад 940 млн грн

  Читайте по-русски
  Група Метінвест відмовилася від податкових канікул

  Група Метінвест відмовилася від податкових канікул, передбачених законом №3220 "про внесення змін до Податкового кодексу України", прийнятого у зв'язку з карантином. Це було зроблено з метою підтримки міста податковими відрахуваннями в період дії карантинних заходів проти коронавірусу, повідомляють керівники підприємств.

  Таким чином, за 9 місяців 2020 р. меткомбінати ім. Ілліча і" Азовсталь", а також інші активи Групи Метінвест направили до бюджету Маріуполя понад 940 млн грн.

  Як зазначив генеральний директор МК "Азовсталь" Енвер Цкітішвілі: "Промисловість в Україні виконує найважливішу роль – створює базис, у тому числі податковий, для зростання інших галузей. Наші податки і відрахування до бюджету – це наш суттєвий внесок у створення фінансової можливості для міста забезпечувати лікарні всім необхідним, виплачувати заробітну плату вчителям, лікарям, працівникам комунальних служб, проводити протиепідемічні заходи в цей непростий час".

  "Коронавірус негативно вплинув як на обсяги споживання сталі, так і на цінові тренди. Криза, яка почалася в минулому році, триває. Падіння глобального металургійного ринку впливає на роботу наших підприємств і на роботу підрядників. Але навіть у цих умовах ми робимо все можливе, щоб наше підприємство залишалося стійким, а наш внесок у розвиток країни і міста – істотним", – наголосив генеральний директор ММК ім. Ілліча Тарас Шевченко.

  Попередній матеріал
  Бундестаг не ухвалив ініціативу про підтримку "Північного потоку-2"
  Наступний матеріал
  Фіксація порушень ПДР: камери на дорогах України почали штрафувати "євробляхи"
  Теги:
  Loading...