.
. 5 канал

Метал "Азовсталі", використаний у будівництві проєкту "Укриття" на ЧАЕС, має термін служби 100 років – італійські фахівці

  Читайте по-русски
  Якість виготовлення і встановлення конструкції на ЧАЕС контролювали 45 країн та організацій

  Найбільший проєкт із ядерної безпеки – укриття над зруйнованим енергоблоком №4 ЧАЕС – із 2016 року убезпечує людство від радіаційного смертоносного опромінення. І може виконувати цю задачу принаймні ще ціле століття, повідомляється в проєкті "5 каналу".

  Італійські фахівці компанії Metinvest Europe переконують: метал від “Азовсталі”, з якої побудоване укриття, надзвичайно високої якості і здатен витримати проти корозії аж 100 років. Це підтверджують і їхні українські колеги.

  “Що таке 100 років? Сто років для металу – це досить тривалий термін служби, і корозійні властивості цього металу мали забезпечувати весь термін експлуатації об'єкта. Тому виплавка сталі відбувалася під дуже прискіпливим контролем, забезпечувалося досягнення визначення хімічних елементів, які гарантували саме такий термін експлуатації”, – пояснив директор із маркетингу Групи “Метінвест” Роман Курашев.

  Роберто Ре, директор Metinvest Europe, уточнив: “Кінцевий продукт був досить досконалим із точки зору хімічного складу. Крім того, готовий лист повинен був пройти нормалізацію, інтенсивні випробування на удар і випробування ультразвуковим методом. І це був дійсно важливий продукт”.

  “Сляби, вироблені на комбінаті “Азовсталь”, відправлялися до Італії, там перекочувалися на заводі “Тремітал” – і після цього проходили спеціальну термообробку”, – наголосив Роман Курашев.

  Це означає, що нове укриття для постраждалого енергоблоку ЧАЕС здатне убезпечити населення від радіоактивного випромінення і зараз, і в майбутньому, переконані в компанії “Метінвест”. До того ж, якість виготовлення і встановлення конструкції на ЧАЕС контролювали 45 країн та організацій.

  Попередній матеріал
  Глава Єврокомісії розповіла, коли ЄС відкриє кордони для вакцинованих
  Наступний матеріал
  Порошенко вимагає пояснити, кого вакцинують препаратом Pfizer позачергово і де анонсовані Зеленським 10 мільйонів доз
  Теги:
  Loading...