Мешканці Березняків судяться з підприємцем за незаконну надбудову

  Замість панорами на Дніпро - залізний каркас. Мешканці Березняків посварилися з власником магазину. На одноповерховій будівлі той поставив металеву надбудову. Люди скаржаться - конструкція псує їм краєвид на річку. Приписи про демонтаж господар крамниці не виконує. Шукати правди пішли до суду.

  Віктор Стрілець: "Раньше, подходя к окну, я видел весь Днепр, я видел с левой сторны стоянку, зелень, клумбы, цветы. Сейчас я вижу один каркас, я ничего не вижу".

  Киянин Віктор Стрілець показує краєвид, що відкривається з вікна його квартири. І нарікає - власник магазину заходився зводити над крамницею ще один поверх. Така надбудова навпроти вікон мешканцям не до вподоби. Натомість господар крамниці заспокоїв - це звичайний ремонт даху.

  Віктор Стрілець: "Они написали, что на земельній ділянці розташована та експлуатується будівля, що нналежить ТОВ "Росичі". На покрівлі першого поверху ТОВ "Росичі" виконує поточний ремонт покрівлі".

  На фото, які зробили мешканці будинку кілька місяців тому, видно - на даху встановлюють металевий каркас. Тепер на його місці виросло ціле приміщення. Чи мають на нього дозволи господарі - йдемо питати до адміністрації магазину. Там кажуть: другий поверх - законний.

  Представник ТОВ "Росичі": "Мы чужое здание никакое не занимали. Я ничего вам не скажу. Ну, фантазия у жителей дома очень богатая, я смотрю. Я ничего больше не могу сказать".

  Показати документи представники товариства відмовилися. В інспекції архітектурно-будівельного контролю 5 каналу повідомили - надбудова таки незаконна.

  Чому каркас ще й дотепер на даху - представники забудовника пояснюватимуть у суді. Утім, власники квартир побоюються - неслухняний сусід відбудеться лише штрафом, і краєвид за їхніми вікнами не зміниться.

  Ганна Рибалка, Олексій Іванченков, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Прокуратура порушила кримінальну справу проти колишнього чиновника
  Наступний матеріал
  КОДА хоче створити мережу магазинів для популяризації виробників Київщини
  Теги: