Мерія роздає малозабезпечиним противірусні препарати

  Оксолінова мазь і противірусні препарати - кожному киянину. Малозабезпечені містяни продовжують отримувати пакети з ліками від мерії. Вартість кожного - близько 60 гривень. Допомога доречна - кажуть кияни. Адже медикаменти досі є не в усіх аптеках.

  Соцпрацівниці зі Святошинського району Зореслава та Віра з самого ранку на ногах. У них - особливе завдання - щоби у кожній домівці було вдосталь оксолінової мазі та вітаміну "С". Самим киянкам грип не страшний - захищаються масками. Більше лячно від хазяйських собак.

  Прямуємо до Калінінської, 34. Тут мешкає пенсіонерка Тамара Павлівна. Її пенсія - менша за 700 гривень. Тож згідно із розпорядженням мера - має право на безкоштовні ліки.

  Мати Тамари Павлівни дивується - по телевізору чула, що грип уже не такий страшний.

  Нарешті соцпакет у руках адресата. Допомога доречна, зізнається пенсіонерка. Ліки та вітаміни могла б і сама придбати - проте в аптеках їх і серед дня зі свічкою не знайти. Тому таким сюрпризом - задоволена.

  У соціальних службах мають ще один день, щоби ліки були у кожній оселі. Найкращими результатами хизується управління соцзахисту в Оболонському районі. Тут справилися з завданням одні з перших у столиці. Роздали 25 тисяч пакетів  малозабезпеченим сім`ям та одиноким пенсіонерам. 

  Попередній матеріал
  Мерія має намір створити КП "Київбудреконструкція"
  Наступний матеріал
  Кораблі Північної та Піденної Кореї відкрили вогонь одне по одному
  Теги: