Медико-соціальний центр на Переяслав-Хмельниччині потребує ремонту

  Сумну дату згадували і ветерани Великої вітчизняної, які лікуються у медико-соціальному центрі на Переяслав-Хмельниччині, у селі Циблі.

  Там перебуває понад півтисячі пацієнтів. Окрім учасників Великої вітчизняної, у закладі доглядають і їхні родини, а також неповносправних та чорнобильців. Проблему із обладнанням керівництво розв`язало торік - заклад отримав нове устаткування. Наразі для Центру найболючішим лишається реконструкція двох лікувальних корпусів. Їх жодного разу не ремонтували з часу заснування закладу, а це понад 30 років.

  Іван Островський, пенсіонер: "Мені дали 18 капельниць, і сказали - якби я приїхпав на один день пізніше, то уже б давно похоронили. Ну а мене ще врятували".

  Петро Симоненко, лідер КПУ: "Я вважаю, що до 70-ліття перемоги - це треба зробити. Це невеликі кошти - потребують процеси реконструкції. Ми ведемо боротьбу за те, щоби фінансування наших ветеранів, тобто їх пенсія - і якщо це заслужені люди і по закону їм виділяються певні пільги - щоби вони були профінансовані".

  Попередній матеріал
  На Київщині вшанували пам`ять жертв війни
  Наступний матеріал
  Забудовник Андріївського узвозу збирає проекти облаштування вулиці
  Теги: