Віталій Кличко
Віталій Кличко Facebook / Кличко - мер

Майже 120 міст України можуть залишитися без гарячої води – Кличко

Читайте по-русски
Міський голова також попередив, що бюджетні установи можуть залишитися без газу

Майже 120 міст України можуть залишитися без гарячої води, а бюджетні установи – без газу. Про це заявив у своєму відеозверненні чільник столиці та голова Асоціації міст України Віталій Кличко. 

Посадовець каже: все тому, що уряд припиняє регулювати ціни на газ для теплокомуненерго. Це означає, що тепер підприємства купуватимуть паливо на ринкових умовах. Це, вважає Кличко, призведе до стрімкого зростання тарифів для населення та як наслідок – несплати комірного. 

"Ми, представники місцевого самоврядування, вимагаємо: негайно розблокувати рахунки комунальних підприємств та припинити нарахування непомірних штрафних санкцій; компенсувати втрати комунальних підприємств, які виникли внаслідок рішень, ухвалених органами державної влади; гарантувати постачання природного газу в достатніх обсягах комунальним підприємствам на умовах післяплати і за ціною, що врахована в діючих тарифах на тепло та гарячу воду для населення; ухвалити законопроект, що забезпечить реструктуризацію заборгованості комунальних підприємств за спожитий природний газ, списання штрафних санкцій та відшкодування різниці в тарифах", – заявив Кличко. 

Нагадаємо, напередодні до столичної адміністрації завітали працівники ДБР. Цього разу через незаконну забудову поблизу Києво-Печерської лаври. Слідчі дії проводили у двох департаментах КМДА: з питань державного архітектурно-будівельного контролю та з питань реєстрації.

Минулого тижня слідчі вручили підозри 11 посадовцям. 18 ж травня навідалися до будинку, в якому мешкає очільник Києва Віталій Кличко. Згодом у СБУ заявили, що проводили обшуки в межах справи, що не має стосунку до міського голови.

Попередній матеріал
Наступного тижня в Раді розглянуть законопроєкт про олігархів, який може позбавити їх бізнесу за кордоном – Зеленський
Наступний матеріал
"Сама голова ТСК по вагнерівцях заперечує подію злочину – то що вона розслідуватиме?" – Лапін
Loading...

Де дивитися бій Кличко – Голобородько та "Укрзалізниця" пожирає своїх дітей – "Час Ч"

У мережі з'явилися відео з під'їзду Кличка, де перебували правоохоронці

Кличко переконаний, що правоохоронці приходили саме до нього – включення

У СБУ назвали причину обшуків у будинку, де мешкає Кличко

Кличко прокоментував візит правоохоронців до його помешкання

Силовики в будинку київського міського голови Віталія Кличка – трансляція