Майбоженко: в Київської області закінчуються гроші

  Проблеми із заробітними платами чекають на Київщину у другому півріччі. Область уже ледве зводить кінці з кінцями та чекає на дотації з держбюджету. Таке повідомив голова Київоблради Володимир Майбоженко.

  Сьогодні на сесії обласні урядники заслухали звіт губернатора про виконання бюджету за минулий рік та внесли корективи до кошторису цього року. Дохідна частина його становить один мільярд 948 мільйонів гривень, і трохи більше - мільярд 952 мільйони - бюджетні видатки. За визначенням Майбоженка, це бюджет виживання, а не стабілізації та розвитку. З його слів, цих грошей не вистачить, ані на зарплати бюджетникам, ані на енергоносії. Перекривати фінансову нестачу - а це майже 200 мільйонів гривень - планують за рахунок 30-и нерозподілених мільйонів минулорічного бюджету та державних асигнувань. Наступного ж четверга депутати планують затвердити низку заходів задля подолання кризи.

  Володимир Майбоженко, голова Київоблради: "Слабка сторона - те, що грошей взагалі нема. Не вистачає до кінця року на заробітні плати. Якщо область заробить за цей рік, то ми ці слабкі місця перекриємо. У нас є ще нерозподілених 30 мільйонів гривень з минулого року. Оце ми чекаємо, щоб ми могли перекривати недоліки по зарплатах".

  Попередній матеріал
  Профспілки Греції оголосили загальнонаціональний страйк
  Наступний матеріал
  Проїзд у метро знову подорожчає
  Теги:
  Loading...