Профспілки Греції оголосили загальнонаціональний страйк

  Греція паралізована. Зранку профспілки країни оголосили загальнонаціональний страйк. На роботу не вийшли працівники транспорту, авіакомпаній та державних установ. Також закриті лікарні, банки, дитячі садочки та деякі газетні редакції. В Афінах очікують до двох мільйоннів активістів.

  Від уряду - протестувальники вимагають збільшення субсидій для малого і середнього бізнесу, а також для малозабезпечених. Страйк проходить під гаслом «Працівники не повинні платити за наслідки фінансової кризи». Через акцію у країні скасували майже сотню внутрішніх та міжнародних авіарейсів, ще двадцять п’ять вильотів – відтермінували. Крім того, на час страйку призупинили морське сполучення між Грецією та Італією, судна скасували поїздки на усі острови.

  Анна Гамосфагкіді, місцева мешканка: "Їхні вимоги чесні, а фінансова криза – це проблема усього нашого суспільства. Неважливо, хто ким працює – криза постукала у кожні двері".

  Вассиліс, місцевий мешканець: "Ми йдемо на страйк, організований нашими профспілками! Тому що ситуація з кожним днем стає дедалі гіршою".

  Попередній матеріал
  КС з`ясовує - чи законно обіймає свою посаду Тимошенко
  Наступний матеріал
  Майбоженко: в Київської області закінчуються гроші
  Теги:
  Loading...