Лише 2 з 11-ти офіційних київських пляжів мають санітрарні паспорти

  Лише 2 з 11-ти офіційних столичних пляжів мають санітрарні паспорти і на них дозволено купатися. Безпечні для відпочивальників - "Дніпровська рів’єра" на Жуковому острові та пляж "Рів’єра".
  Решта мають низку порушень, заявляють у Держ-тех-інспекції. Там нарікають на відсутність паспортів, туалетів, рятувальників, буйків та дослідження дна. Крім того, обвинувачують КП "Плесо" у незаконній видачі паспортів низці водних об’єктів. "Плесо" запевняє - на пляжах чергують рятувальники і сан-епідмстанція свій дозвіл надала. А от нещасних випадків на воді у столиці поменшало у рази.

  Тарас Поліщук, начальник управління техногенної безпеки Державної інспекції техногенно безпеки України: "В порівнянні з минулим роком кількість потопаючих в Києві зменшилась в 6 разів. В минулому році Київ був одним із найгірших регіонів по цьому показнику, за рік загинуло 66 осіб. На сьогоднішній день загинуло тільки 6 чоловік. В Києві хоть і загибель невелика, але з 68 місць масового відпочинку, паспортизовано лише 2, це 3 відсотки".
  Попередній матеріал
  У Миронівському районі до кінця тижня ліквідують усі наслідки негоди
  Наступний матеріал
  Водія столичної маршрутки, який напав на пасажира, звільнили
  Теги: