Льодовий палац збудують у Богуславі

  Льодовий палац збудують у Богуславі. Нині інвестори та губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк підписали договір про її зведення.

  Площа крижаного поля складатиме майже півтори тисячі квадратних метрів. Це дасть змогу тренуватися професійним командам хокеїстів та влаштовувати чемпіонати. Інвестори запропонували 2 варіанти будівлі. Упродовж місяця усі охочі зможуть в Інтернеті проголосувати, за той варіант, який їм більше до вподоби. За підсумком опитування і буде визначений архітектурний вигляд льодової арени. Будівництво планують завершити у 2014-му році. Одночасно із відкриттям у льодовому палаці запрацює Дитячо-юнацька спортивна школа.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Будуть і комерційні абонементи, тому що появляться і дорослі, і люди, які будуть проживати, там хороші готелі, у які просто будуть приїжджати відпочивати і побажають займатися в такому комплексі. Тому буде комбініровано. Але що стосується  дітей, що стосується школи - вона  буде бюджетною".

  Роман Шпек, інвестор: "Ми хочемо розпочати таку традицію зимових видів спорту.Тоді постане питання чи вони хочуть розважатися, вчитись, тренуватись, чи вони хочуть серйозно займатися тими, чи іншими ігровими видами спорту. Там розміри стандартного хокейного майданчика. Якщо появиться достойна хокейна команда - тоді прийденться нам збільшувати трибуни".

  Попередній матеріал
  До Різдва готуються у Віфлеємі [відео]
  Наступний матеріал
  Автомобілі отримали 26 інвалідів війни та чонобильців Київщини
  Теги:
  Loading...