До Різдва готуються у Віфлеємі [відео]

  До Різдва готуються у Віфлеємі - саме зараз запалюють вогні на головній ялинці міста. Біля храму ж Різдва Христового зібралися тисячі прочан. Опівночі урочисту месу там відслужить Патріарх Єрусалима латинського обряду римо-католицької церкви.

  До особливого Різдва готуються у Віфлеємі. Цьогоріч Палестинську автономію, де розташоване місто, визнали державою-спостерігачем в Організації об`єднаних націй. Храм же Різдва Христового ЮНЕСКО внесло до переліку об`єктів світової спадщини. Через це місцева влада готується до рекордної кількості туристів.

  Рула Мая, міністр туризму Палестинської автономії: "Упродовж 2012-го до нас приїхали понад два мільйони гостей. Це відчутно більше, ніж в усі попередні роки. Лише сьогодні й завтра ми очікуємо на 25 тисяч туристів".

  Безпеку під час святкування підтримуватимуть сотні палестинських поліцейських. Вони встановили пости біля Храму Різдва Христового та на головних вулицях Віфлеєма.

  Ала Шалабі, керівник поліції Віфлеєма: "Ми отримали підкріплення з інших міст. У Віфлеємі достатньо правоохоронців для підтримання безпеки. Місцеві мешканці та туристи можуть почуватися спокійно".

  Храм Різдва Христового, згідно з канонами християнства, побудований на місці, де народився Ісус Христос. Щоби відслужити в ньому святкову месу, патріарх латинського обряду римо-католицької церкви щороку в спеціальному кортежі приїжджає до Віфлеєма зі своєї резиденції в Єрусалимі. На Різдво храм традиційно відвідує й керівництво Палестинської Автономії на чолі з президентом Махмудом Аббасом.

  Олександр Войтко, "5 канал".   

  Попередній матеріал
  Англія страждає від злив та паводків
  Наступний матеріал
  Льодовий палац збудують у Богуславі
  Теги:
  Loading...