Лад на Володимирській гірці наведуть до Дня хрещення Русі

  Спочатку - мрія, потім - татуювання, тепер - лічені дні до навколосвітньої подорожі. Лад на Володимирській гірці наведуть до Дня хрещення Русі. 1025 річницю святкуватимуть 28 липня. До того часу там мають завершити реконструкцію колони Магдебурзького права, відновити сходи та облаштувати алеї.

  До свята приурочать і виставку квітів на Співочому полі - цьогоріч вона матиме духовно-релігійну тематику. Головні урочистості відбудуться на Хрещатику - там завершать свою хресну ходу віряни, які вирушили з Владивостоку і мають пройти територією Росії, Білорусі і України. Увечері на  головній вулиці столиці відбудеться святковий концерт за участі вітчизняних і закордонних зірок. 

  Олександр Попов, голова КМДА: "Основний святковий захід буде проходити на вулиці Хрещатик, вбачаємо, що буде велика кількість людей тому що буде цікавий концерт за участю відомих виконавців. І це буде загальне свято".

   Олег Карамазов, музикант: "Мы отберем три песни - украинскую, российскую, белорусскую, на экранах сценических, которые будут транслироваться на концерте будут тексты, и все присутствующие сколько там будет - 100-200 тысяч народу мы попробуем вместе спеть". 

  Попередній матеріал
  Українка планує об’їхати довкола світу на мотоциклі [відео]
  Наступний матеріал
  Київська область нарощує власне виробництво свинини
  Теги: