Українка планує об’їхати довкола світу на мотоциклі [відео]

  5-ть континентів за два роки на мотоциклі планує об’їхати українка Ганна Гречишкіна. Якщо задум вдасться втілити - вона потрапить до Національного реєстру рекордів, як перша жінка в Україні та на пострадянському просторі, яка здійснить таку подорож. У мандрівку мотоциклістка вирушає за місяць, нині - тривають тест-драйви її залізного коня.

  Спочатку - мрія, потім - татуювання, тепер - лічені дні до навколосвітньої подорожі. Українка Ганна Гречишкіна за кермом мотоцикла 8 років. За її плечима - мандри країнами Європи та Азії. Тепер - зібралася підкорити й інші континенти - а це близько 100-а тисяч кілометрів дорогами 50-ти країн.

  Ганна Гречишкіна, мотомандрівниця: "Я собираю флаги стран, в которых я побывала на мотоцикле. Теперь у меня около 12-ти. Надеюсь, что еще привезу около 50 - обвешу квартиру".

  Триватиме подорож зо два роки та коштуватиме 150 тисяч доларів. Хоч речей братиме обмаль, та вишиванкам й українському прапору місце знайдеться, запевнила мандрівниця. Каже, вирушає світом не лишень для власного задоволення.

  Ганна Гречишкіна, мотомандрівниця: "Я хочу приезжать к людям, которые нуждаются в поддержке, в мотивации. Если у них есть мечта и цель в жизни - они не должны опускать руки".

  Хоч дівчина і мандруватиме сама, та подорож, переконана, буде безпечною. Перед поїздкою, Ганна пройшла курси самозахисту та заручилася чималою групою підтримки.

  Костянтин Жук, президент національної асоціації мотоциклістів України: "Будемо відслідковувати рух Ані і зв’язуватися з нею Інтернетом і супутниковим зв’язком. Будемо попереджувати наших партнерів там на місцях, просити їх по допомогу".

  У Національному реєстрі рекордів для Ганни вже готують відзнаку. Хоч заявки від мандрівників, які здійснили довколосвітні подорожі є, та ця - буде унікальною.

  Лана Вєтрова, керівник Національного реєстру рекордів: "Цей рекорд унікальний тим, що це вперше одиночне, до того ж ще й жіноче до того ж на мотоциклі і довкола світу".

  На що здатен мотоцикл - Ганна продемонструвала. Результатами - задоволена.

  Ганна Гречишкіна, мандрівниця: "Мне очень нравится мотоцикл и надеюсь, что мы с ним подружимся еще больше".

  Свій День народження -9 жовтня - планує відсвяткувати у Південній Кореї. Розпочнеться подорож 27 липня.

  Ксенія Дворнікова, Дмитро Демешев, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Подвійний теракт у Дамаску: 14 людей загинули
  Наступний матеріал
  Лад на Володимирській гірці наведуть до Дня хрещення Русі
  Теги: